Hogyan készüljünk a kezelésekre?
Fizikai értelemben nincs szükség semmilyen felkészülésre, akár munka után, vagy tele pocakkal, stb is lehet érkezni. Leginkább a lelki felkészülés fontos, hogy akarjunk gyógyulni, és magunkra figyelni. A kezelés arról szól, hogy érintkezésbe lépjünk önmagunkkal, saját fizikai és testi énünkkl.
Milyen egy kezelés?
Egy csendes szobában zajlik, de kívánságra valamilyen zenei háttérrel. Masszázságyra fekszik a kliens, puha párnák kíséretében. Sőt, még egy könnyű pléddel is betakarjuk a pácienst, ha csak nincs kánikula. A ruházatot sem kell levenni, de célszerű könnyű, kényelmes, lehetőleg pamut ruhában érkezni, és a nagyobb ékszereket levenni (nyaklánc, karkötő, stb.).
Milyen egy kezelés?
45-50 perc. A kezelés alatt elindul a test átstrukturálódása, a pozitív életfolyamatok felgyorsulnak. Ezek hatása a kezelések után is gyűrűzik tovább. Mivel egy-egy hatás lefutása időt igényel, ami csak akkor hatékony, ha azt az agy is érkezik követni, és rögzíteni az új mintákat, a 45-50 perc egy igen optimális időtartam.
Mit tegyünk vagy ne tegyünk a kezelések után?
A kezelés végén mindig adjunk magunknak legalább 5-10 percet, hogy feldolgozzuk az agyunkban az élményeket. Nyújtózzunk nagyokat, figyeljünk befelé. A pozitív folyamatok tovagyűrűzésének támogatása érdekében szinte kötelezően ajánlott, hogy a kezelés napján este vegyünk egy jó meleg fürdőt, és minél melegebben öltözzünk fel, hogy véletelenül se fázzunk éjszaka. Ha lehet, aludjunk egy jó nagyot. Mindenképpen kerüljük a kemény fizikai munkát, vagy egy sport edzést a kezelés utáni órákban.

Megosztás:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter